پشتیبان آنلاین

مقالات


دسته بندی ها

Mountains

ورزش در خانه

با انجام حرکات یوگا و تمرینات قدرتی که از وزن بدن برای مقاومت استفاده می کنند، می توانید بدون هیچ وسیله ای در خانه ورزش کنید.

زمانی که این کار را به درستی انجام دهید، فقط استفاده از وزن بدن می تواند به شما کمک کند تا ارزش پول خود را بدست آورید.بنابراین چه باشگاه مورد علاقه شما نیست و چه وقت ندارید، فضایی را در اتاق نشیمن خود خالی کنید و برای عرق کردن آماده شوید.

۱۴۰۲/۰۸/۲۹

بیشتر ..
Mountains

فوایدماساژ صورت

معجزه ماساژصورت

ماساژصورت،یک ورزش عالی،صورت است.

 ماساژ صورت روی عضلاتی که مسئول انعطاف‌پذیری پوست هستند،تاثیراتی خواهر گذاشت فقط در صورت انجام منظم به شما، نتایج مطلوب خواهد داد اگر شما تمرین را فراموش کنید، پوست استحکام خود را از دست می‌ده. این عضلات شما هستند که نوعی داربست ومحافظ برای پوست صورت شما ایجاد می‌کنند. ماساژ صورت،باعث ایجاد حالت‌های چهره بلکه همچنین مدل‌سازی وفرم گیری صورت می شود. فرم گرفتن،عضلات به تنش پوست کمک می‌کند، اگر عضلات صورت قوی باشند، هیچ گونه چین و چروکی در صورت وجود نخواهد آمد. پس باید ماساژ صورت را جدی گرفت بعداز ماساژ صورت باید به فکر کلاژن سازی بیشتر در صورت باشیم. باید بدونیم که،کمکم با افزایش سن ،از سن 25 سالگی به بعد تولید کلاژن و الاستین کند می‌شه این دو نوع پروتئین مسئول حفظ انعطاف‌پذیری پوست هستند. همچنین به نظر می‌رسد ماساژ صورت تمرین خوبی برای سلول‌های پوستی است (که باعث تولید این دو پروتئین می شود) زیرا گردش خون در پوست را بهبود می‌بخشدو جذب مواد مغذی رو آسون ترمیکنه و فرایندهای خودآفرینی پوست را تحریک می‌کند.. اگر ماساژ تخصصی صورت به طور منظم انجام بشه می‌تونه جایگزینی برای بوتاکس باشه از افتادگی پوست جلوگیری بشه وباعث جوان‌سازی و جذب مواد مغذی موجود در سرم و روغن صورتتون می‌شه...

 

باید بدونیم که،کمکم با افزایش سن ،از سن 25 سالگی به بعد تولید کلاژن و الاستین کند می‌شه این دو نوع پروتئین مسئول حفظ انعطاف‌پذیری پوست هستند. همچنین به نظر می‌رسد ماساژ صورت تمرین خوبی برای سلول‌های پوستی است ،که باعث تولید این دو پروتئین می شود، زیرا گردش خون در پوست را بهبود می‌بخشدو جذب مواد مغذی رو آسون ترمیکنه و فرایندهای خودآفرینی پوست را تحریک می‌کند.. اگر ماساژ تخصصی صورت به طور منظم انجام بشه می‌تونه جایگزینی برای بوتاکس باشه از افتادگی پوست جلوگیری بشه وباعث جوان‌سازی و جذب مواد مغذی موجود در سرم و روغن صورتتون می‌شه...

۱۴۰۲/۰۴/۱۴

بیشتر ..
Mountains

فواید حرکات درمانی ورزشی

درمان بدن، باحرکات درمانی یوگا
به مرورزمان بدلیل ضعیف شدن وتحلیل رفتن بدن،کم تحرکی ویا کارهای سخت روزمره زندگی ازعوامل خطرساز و آسیب زا در بدنمون هست،

ورزش منظم علاوه بر ايفاي نقش موثردر پيشگيري اوليه، با انجام،اقدامات سودمند در مديريت درمان بيماری ها به شمارمی رود..

بيماراني که دچار درد ها ودیسک های مختلف مثل :دیسک کمر،دیسک گردن،درد زانو،خشکی مفصل،شانه ی یخ زده و... جهت کنترل ودرمان مي توانند از،ورزش حرکات درمانی استفاده کنند و در کنار آن ،از فوايد رواني مانند کاهش اضطراب، افسردگی،آرامش و بهبود کيفيت خواب نيز بهره ببرند.

انواع مختلف تمرينات ورزشي از جمله تمرينات هوازی، مقاومتی و کششی مي تواند برای آنان تجويز شود،ولي به هنگام توصيه،جزيياتي مانند: شدت، مدت و تکرارحرکات بايد ذکر گردد و موارد ايمنی و احتياط، ودامنه حرکتی کنترل شود.

لازم است که اين بيماران درصورت آسیب شدید، پيش از آغاز برنامه ورزشی، با شدت افزون تر از الگوي فعاليت هاي روزانه خود، مورد ارزيابي دقيق پزشکي قرار گيرند واز پزشک خود اجازه ورزش حرکات درمانی راداشته باشند.

۱۴۰۲/۰۴/۱۰

بیشتر ..
Mountains

جیدرولر

 استفاده از جیدرولر

استفاده از جیدرولر به مرور زمان باعث آرامش وکاهش درد سردرد تون می شود.
اگه سردرد های میگرنی دارید به مرور،تسکین پیدا می کند. صورت رولیفت میکند.
باعث جوان وشاداب شدن پوست صورت می شود. پف صورت و دورچشم رو به مرورکاهش می‌دهد. پوست صورتبه مرور استحکام بافت پوست پیدا می کند.

استفاده از جید رولر باعث می شود،گردش خون در زیر پوست صورت بیشتر بشود و صورت به سمت شادابی وجوانی برود،این وسیله کمک می‌کند.
استفاده ازجید رولر مشکلاتی مانند: تیره شدن:حلقه‌زدگی، پف کردن اطراف چشم رو برطرف کند.
استفاده از،جیدرولر باعث افزایش گردش خون می‌شود، به صافی پوست صورت هم کمک می‌کند؛ با گردش خون زیر پوست، به مرور چروک‌ها و خطوط ریز را از بین می‌برد.
وباعث می شود تا دیر تر به سمت پیری بروید و جوان تر خواهید ماند

 

 

 

 

چطور از جیدرولر استفاده کنیم؟

 

شما می توانید جیدرولر را برای کاربردی ترشدن در یخچال نگه داری کنید زیرا،سردی شدن این وسیله باعث افزایش گردش خون و لیفت پوست صورتتون می شودو مانع از بروز پف و التهاب پوست صورتتون می‌شود.
استفاده از جید رولر برای مالیدن کرم‌ها روی پوست صورت هم فکر کاربرد داره تا لوازم آرایشی بهتر روی پوست صورت بخوابد.
استفاده از جیدرولر،به همراه روغن های ویژه ماساژ صورت این است که،می‌تواند به،کلاژن سازی پوست صورتتون کمک کند و ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر برایتان به ارمغان بیاورد..

 استفاده از این وسیله به‌ روتین خوبی برای مراقبت از پوست خواهد بود.برای شروع، ماساژ را از روی گونه‌ها آغاز کنید و به‌سمت بخش‌های دیگر پوست بروید.
ماساژ صورت با جیدرولر، باعث می‌شود مایعات اضافی بیشتری از سیستم لنفاوی‌تان خارج شوند.
محصولات مراقبت پوستی در کنار جید رولر چیست؟ استفاده از کرم ها سرم‌ها و روغن‌های مناسب پوست درکنارماساژدادن با جید رولر می‌تواند ترکیبی معجزه وموفقیت‌آمیز برای مراقبت از پوست‌تان باشد.
روغن‌ها و سرم‌ها به ماساژدادن بهتر پوست باجید رولرکمک زیادی می‌کنند.وباعث افزایش کلاژن سازی پوست صورتتون می شوند.
چه زمانی باید از جیدرولر استفاده کرد؟ شما می توانید طبق آموزشی که می‌بینید صبح ها بعداز خواب یا شب‌ها قبل از خواب از جیدرولر استفاده کنید وحتی شب‌ها برای زدن کرم شب با کمک جیدرولز صورت خودرا لیفت کنید.

عوارض جانبی استفاده از جیدرولر چیست؟

استفاده از این وسیله عوارض خاصی ندارد، مگراینکه صورتتون دارای اگزما ،تاول،تبخال ویا جوش های چرکی و دارای التهاب باشد باید قبل از استفاده پوست صورت خودرا درمان کنید.

بعدازجیدرولر برای جوانسازی ولیفت صورتتون استفاده کنید.

۱۴۰۲/۰۴/۱۴

بیشتر ..
Mountains

دیسک کمر داری بدو بیا درمانش کن

دیسک کمر داری بدو بیا درمانش کن .

دیسک کمر چیست؟

 بين مهره های کمری بالشتک هایی ژلاتینی وجود داره صفحاتی که،از جنس غضروف هست، كه به آنها ديسک گفته می شود.

كمر انسان،دارای 5 مهره کمر است،كه در پايين آنها نیز استخوان مثلثي‌ شكلي به نام استخوان خاجی که پایین تر از استخوان خاجی، استخوان دنبالچه قرار داره.

در ناحيه كمر تعداد دیسک های بین مهره ای 5 عدد هستند،که وظيفه اصلي دیسک ها در ستون فقرات بدن انسان ضربه‌گير بودن آن است.

 به عبارتی دیسک ها، فشارهايی را كه به ستون فقرات وارد می شود را جذب می کند و همچنين کمک در بهبود حركت بين مهره‌ها می نماید.

بنابراین همه افرادی که دیسک کمر دارند و منظور این است که فتق دیسک کمر یا بیرون زدگی دیسک کمر دارند. دیسک کمر با اینکه خیلی می‌تونه درد ناخوشایندی باشه،درعین حال قابل درمان است.

۱۴۰۲/۰۴/۱۴

بیشتر ..